Fead.Salon

Yeni Nesil Ajanda

Salon Yönetim Sistemi

İşlerinizi hızlandırmanıza ve satışa daha fazla odaklanmanıza yardımcı olmak istiyoruz. Vaktinizi alabilecek işlerin çoğu için yeni çözümler geliştirdik.

Her Şey Sizin Kontrolünüzde

Tüm organizasyonları ister aylık, ister yıllık takvim tasarımlarıyla tek bakışta görün. Tarihlerin doluluklarını hızlıca anlayıp müşterinize anında dönüş yapın.

Hızlı & Kolay

Rutin işleri bize bırakın,
siz satışa odaklanın.

Sözleşme hazırlamak, yaklaşan ödemeleri takip etmek, rapor hazırlamak ve hatta müşterilerle iletişim kurmak. İçiniz rahat olsun, biz hepsini sizin için yapıyoruz.

Salon Yönetim Programının Faydaları

Eğer organizasyonlarınızı hâlâ eski bir defterde tutarak çalışıyorsanız bu programın avantajlarını ne söylersek söyleyelim size anlatamayız. Önce denemeniz gerek ve denemesi bedava!

Çakışan Organizasyonlar

Daha önce bir düğün salonu tarafından yaşandığını duymuştuk. Salon takip sistemi bu tür sorunları kolayca engelliyor ve sizi uyarıyor.

Tek Tıkla
Sözleşme

Sözleşme maddelerinizi bir kez tanımladıktan sonra organizasyonlarınız için tek tıkla sözleşme yazdırabilir ve kolayca çıktılarını alabilirsiniz.

Organizasyon
Uyarıları

Ödemesi bitmemiş organizasyonlar, provaya gelmesi gereken müşteriler ve takip edilmesi gereken birçok işi size hatırlatıyoruz.

“Fead.Salonu’u neredeyse ilk çıktığı zamandan beri kullanıyoruz. Başladığı günden bu güne gelen yeni özelliklerle bir hayli gelişti. Herhangi bir sorumuz olduğunda da anında ulaşabiliyoruz.”

Salon Takip Sistemini
Ücretsiz Deneyin

Kayıt olduktan sonra 1 aylık lisans hediyemizdir, kayıt olur olmaz kullanmaya başlayabilirsiniz. Satın almayı düşünmeseniz dahi denemenizi rica ediyoruz. Denemesi bedava!

Yardım

Başka sorularınız mı var?

Bize hafta içi 09.00-18.00 saatleri arasında WhatsApp hattımızdan ulaşabilirsiniz.